دوشنبه, 17 بهمن 1401
  • تعداد بازدید : 219
    /  3
مراسم تودیع و معارفه مدیر امور مالی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر

در این مراسم که با حضور دکتر نجفیان، رئیس موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر، حجت الاسلام والمسلمین میرزایی، مسئول دفترحوزه نمایندگی ولی فقیه در پردیس موسسات کرج و معاونین و مدیران بخش های مختلف این موسسه برگزار شد، سرکار خانم روشنک معقول به عنوان سرپرست امور مالی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر معرفی و از زحمات جناب آقای مهندس محمد کاظمی تقدیر شد.

به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر، در آغاز مراسم حجت الاسلام و المسلمین میرزایی ضمن بیان تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و برشمردن فضایل آن حضرت به خصوصیات مدیر وارسته و موفق از منظر امیرالمومنین علی علیه السلام پرداخت و عنوان کرد: مدیر مالی باید در انجام امور دارای حد اعلای تقوا باشد بنابراین یک مدیر باید علاوه بر تقوای فردی و پاکدستی تقوای مدیریتی و نظارت مستمر بر مسائل  را  نیز داشته باشد وی افزود: یک مدیر موفق باید بتواند در بزنگاه ها راه مستقیم را تشخیص دهد و تصمیمات صحیح و سریع اتخاذ کند.  

در ادامه دکتر نجفیان از تلاش ها و زحمات مدیرسابق امور مالی تقدیر و تشکر کرد و پویایی امروز موسسه را نتیجه تلاش ها و زحمات مهندس کاظمی، همکاران و سایر بخش های موسسه دانست. وی از توانمندی ها و تجربیات مدیر اسبق امور مالی  در حل مسائل و مشکلات مالی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر و گذراندن سختی های پیش رو در سال های گذشته یاد کرد و با اشاره به صحبت یکی از بزرگان حوزه کشاورزی  گفت: اگر کشاورزی ایران یک انگشتر باشد موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر نگین آن است.

رئیس موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر اظهار داشت: بذر یکی از صنایع پردرآمد دنیا محسوب می شود و موسسه تحقیقات اصلاح وتهیه نهال و بذر از ابتدا تا کنون با پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های بسیار توانسته است به بالندگی  و دستاوردهای درخشانی دست یابد و این موسسه وظیفه حاکمیتی و نظارتی خود را نیز همچنان ادامه خواهد داد. دکتر نجفیان از صداقت، پاکدستی و عملکرد موفق مهندس کاظمی و همکاران  حوزه مالی و حسابداری تقدیر کرد و ضمن آرزوی توفیق برای مدیر جدید امور مالی اظهار داشت: تجربیات خانم معقول در بودجه و حسابداری و همکاران ساعی این بخش ظرفیت بسیار خوبی برای انجام امور مالی و حسابداری موسسه خواهد بود.  

در مراسم تودیع و معارفه مدیر امور مالی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر دکتر احمدوند، معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه از مهندس کاظمی به عنوان مدیری خبره و تاثیر گذار در حل مسائل موسسه تحقیقات اصلاح بذر نام برد و وجدان کاری و پاکدستی را از ویژگی های بارز مدیر اسبق امور مالی عنوان کرد. دکتر احمدوند، خانم معقول را مدیری توانمند و با تجربه در حوزه مالی و بودجه دانست و برای ایشان  آرزوی توفیق الهی در انجام امور نمود. 

دکتر اسماعیل زاده، معاون پژوهش و فناوری  اظهار داشت: امروز یکی از روزهای تلخ و در عین حال بزرگی است زیرا یکی از نیروهای صدیق و تاثیرگذار از مجموعه بعداز 37 سال بازنشسته خواهد شد و نیروی کارآمد دیگری جای ایشان را می گیرند. وی افزود: حسابداری قلب تپنده یک مجموعه است  توانمندی و درایت مدیریتی و  تخصص همکاران حوزه مالی و حسابداری سبب شده است که این قلب پرتوان شود. دکتر اسماعیل زاده از جانب حوزه معاونت پژوهشی برای آقای کاظمی و خانم معقول آرزوی توفیق نمود.

در این مراسم مدیر سابق امور مالی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال وبذر با اشاره به  مضامین قرآن کریم در مورد حسابداری، رعایت حق و عدالت را لازمه موفقیت  یک مدیر دانست. وی به بیان تجربیات  16ساله خدمت در کسوت مدیر امور مالی و دستاوردهای موسسه  پرداخت  و از زحمات و همکاری ریاست، معاونین، مدیران و همکاران بخش های موسسه قدردانی کرد وی  اظهار داشت: استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های موسسه برای کسب درآمد و تسویه برخی از بدهی های موسسه به همکاران و تحویل مدیریت امور مالی با ترازمالی مثبت باعث افتخار است مهندس کاظمی در پایان  برای خانم معقول آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.

مدیر جدید امور مالی نیز ضمن ابراز خرسندی از همکاری مجدد در موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر، از زحمات و تلاش های مهندس کاظمی تقدیر و تشکر نمود وی اظهار امیدواری کرد که با استفاده از  تجربیات ارزنده و بزرگی  که در  مدیریت امور مالی درموسسه علوم باغبانی کسب نموده و استفاده از تخصص همکاران قدیم و جدید این حوزه بتواند شیوه های نوینی را در اداره امور مالی و حسابداری موسسه در پیش گیرد.

 

5.7.12.0
V5.7.12.0