دوشنبه, 17 بهمن 1401
  • تعداد بازدید : 342
    /  4
برگزاری مصاحبه استخدامی داوطلبان نهمین آزمون مشترك فراگیر سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج كشاورزی(تات)
162 نفر از پذیرفته شدگان نهمین آزمون مشترک فراگیر سازمان تات در موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر برای مصاحبه استخدامی حضور می یابند.

پیرمحمدی، رئیس اداره کارگزینی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر بیان کرد: موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر به عنوان یکی از مراکز انجام مصاحبه استخدامی  پذیرفته شدگان نهمین آزمون سراسری استخدامی اعضای غیرهیئت علمی استان ها و مراکز تابعه سازمان تات میزبان پذیرفته شدگان است و مسئولیت برگزاری این مصاحبه استخدامی را برعهده دارد. وی افزود: این مصاحبه استخدامی از شنبه 3 دی ماه در این موسسه درحال برگزاری است  و در روز یکشنبه 11 دی ماه پایان خواهد یافت.

رئیس کارگزینی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر شمار مصاحبه شوندگان را 162 نفر اعلام و بیان کرد: 162 نفر از دواطلبان نهمین آزمون مشترک فراگیر سازمان تات در رشته اصلاح نباتات و زراعت  در کمیته های علمی تخصصی و روانشناسی مورد ارزیابی قرار می گیرند و با یکدیگر به رقابت می پردازند. پیرمحمدی اذعان داشت: تعدادی از این 162 نفر به منظور تامین نیروی انسانی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر با کسب حدنصاب امتیاز پذیرفته خواهند شد.

وی در پایان گفت: دستورالعمل های بهداشتی، اجرای دقیق ضوابط برگزاری مصاحبه و تمهیدات لازم به منظور حفظ آرامش و رفاه  داوطلبان در محل مصاحبه اجرا و در نظر گرفته شده است. 

روابط عمومی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر

5.7.12.0
V5.7.12.0