دوشنبه, 26 ارديبهشت 1401
  • تعداد بازدید : 246
    /  5
وزیر محترم جهاد كشاورزی از آخرین دستاوردهای پژوهشی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر بازدید نمود

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر:

دکتر ساداتی نژاد وزیر محترم جهاد کشاورزی در بازدید از بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار که به مناسبت هفته پژوهش از تاریخ بیست و سوم لغایت بیست و ششم آذرماه سال جاری در محل نمایشگاه های دائمی تهران برپا شد، از دستاوردهای پژوهشی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر بازدید به عمل آورد.

دکتر گودرز نجفیان ضمن برشمردن اهمیت دستاوردهای این موسسه در تقویت امنیت غذایی و کاهش وابستگی به واردات، با ارائه توضیحاتی درباره ی ضریب نفوذ ارقام و بذرهای جدید معرفی شده توسط موسسه در سطح کشور، در یک دهه ی گذشته نگرش تازه ای را نسبت به فعالیتها و دستاوردهای موسسه ایجاد نمودند و زوایایی از اثر بخشی این دستاوردها را به هیات بازدید کننده ارائه نمودند.

در این بازدید دکتر ساداتی نژاد با اشاره به توضیحات مفیدِ رئیس محترم موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر خطاب به معاون محترمشان فرمودند:  شایسته است کلیه موسسات و پژوهشکده ها در خصوص فعالیت های خود، اطلاعات نفوذ در عرصه ی مجموعه ی خویش را به روز و در اختیار داشته باشند.

در این بازدید دکتر خیام نکویی معاون محترم وزیر و رئیس محترم سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی همچنین جناب آقای دکتر صالحی مدیر کل دفتر فناوری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و برخی مدیران دیگر از وزارت جهاد کشاورزی وزیر محترم را همراهی نمودند. 

5.7.12.0
V5.7.12.0