شنبه, 22 خرداد 1400
  • تعداد بازدید : 264
    /  5
معاون قدیم و جدید اداره امور مالی  موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر تكریم و معارفه شدند

معاون قدیم و جدید اداره امور مالی  موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر تکریم و معارفه شدند
به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر:

در مراسمی که با حضور ریاست و معاونین محترم موسسه و برخی از مسئولین واحد های ستادی در تاریخ سی و یکم فروردین ماه سال جاری در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد با اهداء لوح سپاس از خدمات سرکار خانم معقول به عنوان معاون اداره موصوف تقدیر به عمل آمده و با ابلاغی جناب آقای بهمنی به عنوان معاون جدید اداره امور مالی موسسه معرفی شدند
جناب آقای دکتر گودرز نجفیان ریاست محترم موسسه، ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان و آغاز سال نو از زحمات سرکار خانم معقول تقدیر به عمل آورد و برای ایشان در مسئولیت جدید امور مالی موسسه تحقیقات علوم باغبانی آرزوی توفیق داشتند و تلاش همه همکاران امور مالی موسسه را قابل تقدیر خواند و برای بهینه سازی فرآیندها و هزینه کرد اعتبارات وصولی در چارچوب مقررات مالی تعامل همه همکاران را ضروری دانستند. وی  با اشاره به اهمیت فعالیت های امور مالی، ادامه روند صرفه جویی و نیز رعایت کلیه الزامات حسابداری تعهدی و همخوانی حداکثری عملکرد مالی با موافقت نامه های بودجه را مورد تاکید قرار دادند. 
جناب آقای دکتر احمدوند معاون محترم برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه از زحمات و تلاش های سرکار خانم  معقول تشکر و قدردانی نمود و ایشان را یکی از همکاران با انگیزه دانسته ، و برای آقای بهمنی در مسئولیت جدید معاونت امور مالی موسسه آرزوی بهروزی و موفقیت کردند.
جناب آقای دکتر اسماعیل زاده معاون محترم پژوهشی و انتقال یافته های موسسه با تقدیر و تجلیل از تلاش های سرکار خانم معقول در زمان تصدی خود، ایشان را فردی شایسته و توانمند دانستند که خدمات ایشان قابل تقدیر بوده و ضمن تبریک به جناب آقای بهمنی در سمت معاونت جدید به عنوان یک همکار با تجربه یاد نمود و با ابراز خرسندی از همکاری با ایشان در این سمت برای وی آرزوی موفقیت و کامیابی نمودند.
جناب آقای مهندس کاظمی رئیس محترم  امور مالی موسسه  با تشکر از زحمات و تلاشهای فزاینده خانم معقول برای آقای بهمنی باتوجه به تجارب وی آرزوی موفقیت نمودند.
سرکارخانم معقول با تشکر از ریاست محترم موسسه و نیز همکاران در طول مدت حضورشان در موسسه با ابراز احساسات صمیمانه برای جناب آقای بهمنی در این سمت آرزوی موفقیت کردند.
جناب آقای بهمنی ضمن تشکر از حسن اعتماد و همراهی مدیریت موسسه و رئیس محترم امور مالی جهت انتصاب وی در سمت معاونت امور مالی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر آرزوی توفیقات بیشتر برای سرکار خانم معقول داشتند
این مراسم در سالن شواری موسسه با حداقل حضور و رعایت کامل محدودیت های بهداشتی ساعت  10با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت. 

5.7.12.0
V5.7.12.0