شنبه, 21 تير 1399
  • تعداد بازدید : 335
    /  3
معاون جدید بخش تحقیقات سبزی های زراعی و حبوبات آبی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر معارفه شد

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر:

در مراسمی که در روز یکشنبه چهارم اسفند ماه سال جاری در سالن جلسات بخش تحقیقات سبزی های زراعی و حبوبات آبی برگزار شد، جناب آقای دکتر محمود باقری به عنوان معاون جدید بخش معارفه گردید و از تلاشهای جناب آقای دکتر احمدوند معاون قبلی بخش تقدیر بعمل آمد.

رئیس محترم موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر جناب آقای دکتر نجفیان با تقدیر از زحمات دکتر احمدوند در زمان تصدی معاونت بخش، گفت: با توجه به انتصاب ایشان به سمت معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر ضرورت انتصاب همکار دیگری به سمت معاونت بخش سبزی های زراعی و حبوبات آبی ایجاد شد که منجر به انتخاب و انتصاب دکتر باقری به عنوان معاون بخش گردید. وی بر تلاش و کوشش مضاعف برای به ثمر رساندن اهداف و برنامه های مدون این بخش تاکید داشت و بیان نمود که محصولات این بخش در سبد غذایی خانوار نقش پررنگی دارند و محققان آن نیز باید به باور توانایی ها و شایستگی های خود بیش از پیش برسند و برای دستیابی به هدف توسعه ارقام معرفی شده در مزارع کشاورزان تلاش نمایند. ایشان با آرزوی توفیق برای هر دو بزرگوار با اهداء لوح تقدیر به آقای دکتر احمد وند و ابلاغ انتصاب، آقای دکتر باقری را به سمت معاونت بخش معرفی نمودند.

مسئول محترم دفتر نماینده ولی فقیه در موسسات تحقیقاتی مستقر در کرج، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا موسوی با ابراز امیدواری از این چرخش مدیریتی در بخش ها و سایر قسمت های موسسه، اعلام داشتند که این عمل در جهت رشد و اعتلای توانایی ها بسیار پسندیده و ارزشمند است.

جناب آقای دکتر گرجی رئیس محترم بخش تحقیقات سبزی های زراعی و حبوبات آبی با عرض خوشامد به رئیس و معاونین محترم موسسه و  همچنین روسا و معاونین محترم بخش ها و ادارات ستادی موسسه در این مراسم و با تشکر از زحمات و همکاری های جناب آقای دکتر احمدوند، با اشاره به توانمندی های آقای دکتر باقری از همکاران درخواست همدلی و همراهی بیشتر با ایشان را داشت.

جناب آقای دکتر اسماعیل زاده معاون محترم پژوهشی موسسه با ابراز خرسندی از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در بخش، گفت انتظار بازخورد و نتایج بیشتر و بهتری می رود.

جناب آقای دکتر احمدوند با تقدیر از حمایت های رئیس بخش و همدلی همکاران در طول زمان تصدی معاونت بخش به اعلام و ارائه خدمات انجام گرفته در این مدت پرداخت. معاون محترم برنامه ریزی و پشتیبانی با آرزوی موفقیت برای آقای دکتر باقری با حمایت از برنامه ها گفت در سال آتی منتظر نتایج مطلوب تری از برنامه های این بخش هستیم.

دکتر باقری معاون محترم بخش تحقیقات سبزی های زراعی و حبوبات آبی با اعلام تشکر از حسن اعتماد مسئولین موسسه و رییس بخش گفت: همه نتایج بدون همدلی سایر همکاران بخش و ستاد موسسه غیر قابل دسترس می باشد.

این مراسم در ساعت 10با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص) به پایان رسید.

V5.4.0.0