چهارشنبه, 7 خرداد 1399
  • تعداد بازدید : 187
    /  5
سرپرست جدید پایگاه بسیج انصارالمهدی(عج) موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال وبذر معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر:

در مراسمی که در ساعت 9 روز چهارشنبه مورخ 27 آذر ماه سال جاری در محل سالن پژوهش موسسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد، آقای مهندس صیادی به عنوان سرپرست پایگاه النصارالمهدی(عج) معرفی گردید.

جناب آقای دکتر نجفیان رئیس محترم موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر با تبیین جایگاه بسیج در جامعه و مجموعه همکاران اداری، به نقش موثر این ارگان مردم نهاد در امر خدمت رسانی نیز اشاره کرد.

وی با تشکر از زحمات جناب آقای مهندس اکبری در سمت فرمانده پایگاه بسیج انصارالمهدی(عج)، فعالیتهای ایشان را قابل تقدیر دانست و همچنین آرزوی توفیق برای آقای مهندس صیادی در مسئولیت جدیدشان نمود.

فرمانده بسیج کارمندان استان البرز جناب سرهنگ خان بابائی با تشریح وظایف و تکالیف بسیج ، نقش فرماندهی را یکی از اصول راهبردی در هر امری دانست .

ایشان با تقدیم لوح سپاس از اقدامات فرماندهی قبلی پایگاه انصارالمهدی(عج) جناب آقای مهندس اکبری قدردانی کرده و با ابلاغ حکمی جناب آقای مهندس صیادی را به عنوان سرپرست این پایگاه معرفی کردند.

در پایان با ایراد سخنانی توسط نماینده محترم ولی فقیه در مجموعه موسسات تحقیقاتی جناب حجه السلام والمسلمین موسوی با قرائت دعایی از باب ارزش نعمت امنیت و اهمیت آن مراسم با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد به پایان رسید.

V5.4.0.0