جمعه, 9 خرداد 1399
  • تعداد بازدید : 526
اولین جلسه شورای اداری و پژوهشی، تودیع و معارفه رییس قدیم و جدید امور اداری و تقدیر از همكاران اداره آمار و كامپیوتر در موسسه برگزار گردید.
اولین جلسه شورای اداری و پژوهشی، تودیع و معارفه رییس قدیم و جدید امور اداری و تقدیر از همکاران اداره آمار و کامپیوتر در موسسه برگزار گردید.

به گزارش روایط عمومی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر:

از ساعت 8 صبح روز شنبه مورخه 9 شهریور ماه سال جاری اولین جلسه شورای اداری و پژوهشی موسسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا موسوی پاکزاد مسئول محترم دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسات تحقیقاتی کشاورزی مستقر در کرج، جناب آقای دکتر نجفیان رییس محترم موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر، جناب آقای دکتر اسماعیل زاده معاون محترم پژوهشی و فناوری موسسه، جناب آقای دکتر قنبری معاون محترم برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه، روسا و معاونین محترم بخش های تحقیقاتی و اداری و... در سالن شورای موسسه برگزار گردید. در ابتدا آیاتی از کلام ا... مجید قرائت شد، سپس حاج آقا موسوی مسئول محترم دفتر نمایندگی ولی فقیه در باب اخلاق در اسلام و ماه محرم بیانات ارزنده ای ارائه نمودند. در ادامه جناب آقای دکتر نجفیان رییس محترم موسسه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات جناب آقای مهندس صیادی در زمان تصدی مسئولیت امور اداری و تبریک به آقای مهندس شاهسون بعنوان مسئول جدید در این سمت، در ارتباط با اهمیت فعالیت های حوزه امور اداری برای موسسه و وظایف خطیر این اداره در ارتقائ سطح رفاهی و...همکاران، نقش تعاملات این حوزه با ارکان شهری در کاهش هزینه ها و رفع چالش ها و نیز مطالب عمومی در خصوص وضیعت بودجه و اعتبارات، روز ملی مزرعه، برنامه محوری، تجمیع بخش های استانی و... بیانات مبسوطی ارائه نمودند. سپس لوح تقدیر جناب آقای مهندس صیادی بپاس قدردانی از زحمات ایشان در سمت مسئول امور اداری و حکم انتصاب جناب آقای مهندس شاهسون در سمت رییس جدید امور اداری موسسه توسط ریاست محترم موسسه اهدا شد. جناب آقایان دکتر  اسماعیل زاده و دکتر قنبری معاونین محترم موسسه نیز ضمن قدردانی از  زحمات جناب آقای مهندس صیادی و آرزوی توفیق برای آقای مهندس شاهسون در سمت جدید، موارد مهمی در ارتباط با مسائل پژوهشی و اداری از جمله پروژه های تحقیقاتی، حضور و غیاب همکاران، ارزشیابی اعضای غیر هیئت علمی، ماموریت های اداری، برنامه  آموزشی و... بیان نمودند. همچنین در ادامه لوح های تقدیر رییس و همکاران اداره آمار و کامپیوتر  برای کسب رتبه دوم تکنولوژی و فناوری اطلاعات در میان مجموعه موسسات تحقیقاتی تحت مدیریت سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، توسط ریاست محترم موسسه اهدا گردید. این جلسه با بررسی سایر مسایل تحقیقاتی و اداری بویژه موضوع نیروهای شرکتی تا ساعت12 ادامه یافت.

V5.4.0.0